DOPRAVNÍ SOUTĚŽ

Kategorie: Povedlo se - Archiv Zveřejněno: čtvrtek 12. květen 2016 14:28 Napsal Mgr. Zuzana Benešová

 

Dne 10.5.2016 se na Dětském dopravním hřišti v Liberci konalo

Okresní kolo soutěže mladých cyklistů.

Z okrskového kola za naši školu postoupilo družstvo starších žáků ve složení:

 Anežka Mocková  8.B

 Magdalena Kosařová  7.B

 Vojtěch Holý  8.A

 Filip Kominík  9.A

 

Soutěžní den začínal v 8.30 prezentací družstev, každý soutěžící obdržel startovní číslo a občerstvení. V 9 hodin byla soutěž slavnostně zahájena. My jsme soutěžili ve II. kategorii (starší žáci), a proto jsme začínali testem z pravidel silničního provozu a otázkami ze zdravovědy. Poté následovala jízda zručnosti a po 12. hodině všechna družstva soutěžila ještě v jízdě podle pravidel silničního provozu.Po ukončení všech soutěžních disciplín byly slavnostně vyhlášeny výsledky. (Mgr. B. Benešová).

Naše škola se umístila na čestném 5. místě.