Mimořádná opatření

Kategorie: Pro rodiče Zveřejněno: pátek 18. září 2020 7:37 Napsal Mgr. Zuzana Benešová

Vážení rodiče,

v důsledku vládních nařízení s platností od 5. 10. do 18. 10. 2020 (prozatím) rušíme odpolední hudební a tělesné výchovy. HV a TV, které se učí v dopoledních hodinách, budou probíhat s úpravami činností podle nařízení MŠMT a MZ. 

Konkrétní informace o úpravě rozvrhu hodin jednotlivých tříd najdete v ŽK (prosíme o podpis) a v sekcích tříd na školním webu.

Děkujeme za spolupráci.

 

------------------------------------------------------------

 Výsledky testů  5.C

  • vzhledem k pozitivním výsledkům některých žáků 5. C budou všichni žáci této třídy omluveni do 11.10.  - probíhá karanténa pro negativní+izolace pro pozitivní žáky (termíny návratu k prezenční výuce) 
  • možnost distanční výuky - sledování on line výuky 5.A (odkaz pošle TU e mailem) +zadávání práce přes odkaz na Google-učebnu 

 

-------------------------------------------------------------

 VÝUKA V KARANTÉNĚ:

  •  výuka žáků v karanténě bude probíhat formou on line streamu (přímého přenosu z učebny) - třídní učitelé pošlou daným žákům odkaz a informaci o rozdělení bloků (jedná se většinou o připojení k výuce v paralelním ročníku)
  • v současné době se týká žáků 7.A, 6.C, 6.A, 5.C 
  • učební materiály lze vyzvednout ve škole (v komunikaci s TU), sledujte stránku své třídy

---------------------------------------------------------------- 

Od  5.10. má nařízenou katanténu třída 5. C 

Návrat žáků 6.C a 7.A  s pozitivním výsledkem testu s průběhem bez příznaků v pátek  9.10. (konec izolace)  nebo po vyléčení v komunikaci s pediatrem.

Návrat žáků 5.C s negativním i pozitivním výsledkem testu v pondělí 12.10. (konec karantény i izolace), v případě přetrvávajících příznaků je potřeba konzultace s pediatrem.


Další informace prostřednictvím TU a webových stránek školy.

Děkujeme za pochopení.