Čtenářské kluby

Kategorie: Projekty Zveřejněno: pondělí 1. září 2014 21:42 Napsal Super User
Název projektu:
Brána ke vzdělávání – školní čtenářské kluby posilující rovné příležitosti dětí a žáků se speciálními vzdělávacími potřebami
Reg. číslo:
CZ.1.07/1.2.00/27.0003
Realizace:
1. února 2012 – 31. ledna 2015

Již druhým rokem na naší škole běží projekt "Školní čtenářské kluby", v tomto školním roce zahajujeme v pondělí 17.9. a budeme se scházet pravidelně každé pondělí a středu od 13:15 h.

Ctenarske kluby

Vzhůru na palubu, knížky volají...

Vítejte na palubě... tímto pozdravem jsme uvítali v týmu vedoucí nových školních čtenářských klubů – učitelky a knihovnice a knihovníky, kteří se rozhodli, že se stanou průvodci a průvodkyněmi předškoláků a žáků I. stupně při cestě za "hledáním knížek" – lásky na celý život.

O co jde? O dobrodružnou cestu plnou neočekávaných zvratů... Naší snahou je přenést do českého prostředí čtenářské kluby jako prostor pro scházení se dětí nad knihami, a to konkrétně jako volnočasový kroužek nabízený školou svým žákům I. stupně, ale i mladším sourozencům a kamarádům.