Deváťáci prvňáčkům

Kategorie: Povedlo se ... Zveřejněno: čtvrtek 21. prosinec 2017 9:56 Napsal Mgr. Blanka Benešová

Naši žáci 9. B si s paní učitelkou a studentkou Alenkou připravili pro prvňáčky a děti z mateřské školky krásné vánoční překvapení.

Vánoce jsou obdobím pohádek a na nás také čekala pohádka O Sněhurce. Naši velcí herci to zvládli skvěle. Jestliže v nich byla trocha trémy, nikdo to určitě nepoznal. Velmi oceňujeme kostýmy, ale i kulisy, které se během představení měnily. Sněhurka byla jako opravdová a trpaslíci ,,super“.

V pohádce vystupovali nejen naši nejstarší, ale také naši prvňáčci. Ztvárnili zde lesní zvířátka a také se jim to moc povedlo.

Spolupráce mezi deváťáky a prvňáčky je skvělá.
Všichni jsme si to moc užili, velmi děkujeme dětem, paní učitelce O. Blažkové a Alence Černé.

Velké díky.

Romana Libichová, tř. uč. 1. A