Návštěva knihovny a Den s policií (2.B a 3.B)

Kategorie: Povedlo se ... Zveřejněno: úterý 26. září 2017 15:45 Napsal Mgr. Blanka Benešová

Dne 19.9. žáci 2.B a 3.B navštívili letos poprvé libereckou knihovnu. Seznámili se s prostředím knihovny, naučili se orientovat při vypůjčování knih a to i podle literárních žánrů. Zbyl i čas na prohlížení knih dle zájmu dětí, některé knihy a časopisy si mohli i zakoupit za symbolickou cenu.

Mnozí žáci vyplnili přihlášku a budou si půjčovat knihy pravidelně. Určitě si návštěvu knihovny v tomto roce zopakujeme, abychom v dětech posílili zájem o knihy a jejich četbu.

SAM 5477  SAM 5470  SAM 5472

Cestou zpátky do školy jsme se zastavili na náměstí E. Beneše, kde probíhala akce Den s policií.

Žáci si procvičili teoreticky i prakticky pravidla silničního provozu a 1. pomoci. Za své znalosti a splnění úkolů si odnesli malé odměny.

SAM 5485  SAM 5480