Betlémské světlo ve škole

Kategorie: Důležité info Zveřejněno: neděle 17. prosinec 2017 13:27 Napsal Mgr. Zuzana Benešová

Betlémské světlo 2017 dorazilo do ZŠ U Soudu  v neděli 17. prosince krátce po obědě.

Z libereckého nádraží jej doručila dvojice žákyň 6. A se svou třídní paní učitelkou. Pro rodiče i další veřejnost byla možnost k jeho získání spojena s příjemným kulturním i kulinářským zážitkem. Žáci se svými učiteli nastolili sváteční atmosféru, v níž se mísila příjemná vůně „svařáku“, perníkem ozdobeného vánočního stromečku, radosti a přátelského popovídání s ukázkami šikovnosti našich dětí. Společný prožitek pak umocnilo zpívání vánočních písní a koled u rozsvíceného stromečku.

Děkujeme všem, kteří se s námi podíleli na zpříjemnění předvánoční atmosféry, přejeme krásné vánoční svátky a těšíme se na další společný zážitek !

USO PF2018 s